• Sokullu M.P. Cad. Sülün Sok. No:4/A Dikmen - Ankara
 • 0312 480 93 68
 • Ferforje İşleri

  Profesyonel Çözümler

 • Demir Doğrama

  %100 Müşteri Memnuniyeti

 • Ferforje İşleri

  Profesyonel Çözümler

 • Metal Demir Doğrama

  %100 Müşteri Memnuniyet Garantisi

Popüler Yazılar

Rastgele Yazılar

Neden Ferforje?03/04/2020
 • Yazan: Admin
 • 4506

Neden Ferforje?

Ferfoje korkuluklar, diğer muadil üretilen malzemelere göre hem daha dayanıklıdır, hem de daha dekoratif durur. Bunlarla birlikte ferforje ürünlerin pek çok avantajları vardır.

Paslanmaya karşı direçlidir.

Ferforje, normal alaşıma göre pasa daha dayanıklıdır, çünkü alaşımdır. Demir, doğada lifli olan cüruf adı verilen bir malzemeyle karıştırılır ve bu, ferforje demiri pasa daha dayanıklı kılar. Bu yüzden, ferforje kapınızın güzelliği uzun ömürlüdür.

 

Darbelere karşı mukavemeti yüksektir

Ferforje, sert bir malzemedir. Dolayısıyla kapı yapmak için kullanılan diğer çoğu malzeme türüne kıyasla darbelere karşı daha dayanıklı olmasını sağlar. Ferforje dayanıklılığı bükülme, dişlenme ve darbelere karşı dayanıklı olmasını sağlar.

 

Mülkün güvenliğini arttırır

Evdeki çocuklar ve evcil hayvanlarla, ana kaygılarınızdan biri güvenliktir. İhtiyacınız olan son şey, denetlenmeden yola çıkma yolunda ilerleyen veya etrafta yetişkin olmayan bir yüzme havuzuna dalan çocuklar. Tesisinize ferforje kapıları, eskrim ve yüzme havuzu eskrimini kurabilirsiniz. Kapılar, genellikle yüksek olduklarından mükemmel engeller oluşturur. Bu, çocukları ve evcil hayvanları beladan uzak tutar ve istenmeyen misafirlerin tesisinize erişim kazanmasını önler.

 

Kolay işlenebilir

Ferforje kazanma özelliklerinden biri işlenebilirliğidir. Bu, alaşımın esnek ve esnek olduğu ve istediğiniz herhangi bir tasarıma şekil verilebileceği anlamına gelir. Ferforje özelliği, birçok başka malzeme ile yapamayacağınız şık, zarif ve benzersiz kapı tasarımları ile gelmenizi sağlar.

 

Sanat eseridir

Demir dövme işlemi ve özel aletlerle çalışan manuel, çarpıcı ve büyüleyici görünen bir ürün ortaya çıkarır. Ferforje kapıları tasarlayan kişi bir sanatçıdan başka bir şey değildir ve kapıların tasarlanma ve yaratılma şekli sanattan başka bir şey değildir. Bu kapıları yapmaya başlayan üstün el işi, oldukça fazla bir sanat eserinin olduğunu gösteriyor.

 

Onarımı kolaydır

Ferforje kapınız (veya bir kısmının) onarım gerektiriyorsa, tüm kapının yerini almak için para harcamanıza gerek yoktur. Kapının hasar görmüş parçaları, dövme demir kapılar ve çitle ilgilenen bir uzman tarafından kolayca onarılabilir ve bu, kapınızı eski ihtişamına geri getirecektir.

 

Mülkünüze değer katar

Ferforje kapıları belli bir çekicilik katmaktadır, güzellik ve diğer kapı malzemelerine itirazda bulunamamaktadır. Sonuç olarak, mülkünüzün yeniden satış değeri artar. Bu nedenle, herhangi bir zaman evinizi satmak istediğinize karar verirseniz, geçidin varlığı, bölgedeki diğer mülklerle karşılaştırıldığında daha yüksek bir satış fiyatı istemenize izin verecektir.

 

Çevrecidir

Çevre konusunda endişeleniyorsanız, ferforje harika bir seçimdir. Sadece doğal kaynakları korumakla kalmazsınız; ayrıca dövme demirleri geri dönüşüme sokabilirsiniz. Örneğin ferforje bir kapıyı hurda metal satıcısına hiç de azımsanmayacak bir değere satabilirsiniz.